Haber

Trabzonspor Başkanı Uğurcan Çakır’ın transferini anlattı

Trabzonspor Lideri Ertuğrul Doğan, Uğurcan Çakır’ın transferi hakkında konuştu. Doğan, Uğurcan’ın Türkiye’de hiçbir takıma gitmeyeceğini ancak Avrupa’dan uygun bir teklif gelirse durumu değerlendirebileceklerini belirtti. Ayrıca Doğan, Uğurcan için geçen yıl Avrupa’dan resmi teklif geldiğini ancak bu yıl gelmediğini belirtti.

“HİÇBİR TAKIM GELECEĞİZ”

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, canlı yayında Uğurcan Çakır ve Galatasaray için transfer sorusunu yanıtladı. Uğurcan’ın Türkiye’den hiçbir takımı kazanamayacağını ifade eden Doğan, “Uğurcan Türkiye’den hiçbir takımın formasını giymiyor. O tam bir Trabzonsporlu Uğurcan. Avrupa’dan talip olursa talipimiz olabilir. verdiğimiz söze istinaden görüştük.”

“HİÇBİR GALATASARAY YÖNETİCİSİ TALEP BİLE OLMAZ”

Başarılı file bekçisinin Galatasaray’a satılamayacağını ifade eden Doğan, “Trabzonspor kaptanını kimse alamaz. Trabzonspor kaptanı kendisi Trabzonspor’dan ayrılmak istemedikçe böyle bir dünya yok. Hiçbir Galatasaraylı teknik direktörün talebi olamaz. Trabzonspor kaptanını kimse isteyemez.Avrupa’dan talipleri çok oldu.Uğurcan bu arada Türkiye’den hiçbir takımın formasını giymez.O tam bir Trabzonspor Uğurcan.Avrupa’dan talip varsa bizde olabilir. Verdiğimiz söze dayalı bir görüşme. Ama öyle bir şey yok. Uğurcan’ın şu anda konsantrasyonu Trabzonspor’da. Bunlar saçma sapan gündemler” diye yanıt verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu